РУСУКР

Клініка пластичної хірургії
“Пласт Арт”

Буковинський центр пластичної та естетичної хірургії

Головна/Пересадка брів

Пересадка брів - один з новітніх напрямків в пластичній хірургії. Адже часто буває так, що природа не наділила нас бажаними якостями. Тому лікарі клініки Пласт АРТ допомагають стати кращими та гарнішими.


Техніка трансплантації волосся на ділянку брів існує вже доволі давно. Раніше така процедура проводилася тільки у випадку повної втрати брів. Але останнім часом все більше пацієнтів роблять пересадку, щоб збільшити густоту брів та вдосконалити їх форму.


Форма і густота брів також сильно впливають на сприйняття Вашого обличчя оточуючими.


Також на вибір їх форми впливає мода: якщо кілька років тому були актуальні тоненькі брови, то зараз в моді густі брови акуратної форми.


Тож якщо Ви бажаєте підкреслити або підкоригувати форму обличчя – пересадка волосся на брови допоможе Вам.

Показання для пересадки брів

Після консультації у лікаря-трансплантолога, вам може бути рекомендована повна або часткова пересадка брів (в залежності від їх естетичного вигляду).


Втрата волосся в області брів може бути спричинена багатьма факторами:

  • Рани або травми на ділянці брів, які з часом утворюють рубці, на яких не росте волосся
  • Прийом агресивних препаратів (радіотерапія, хіміотерапія при онкозахворюваннях)
  • Дифузна алопеція (внаслідок нервових порушень, соматичних захворювань, стресів та ін.)
  • Хронічна травма волосяних фолікулів, як наслідок постійного висмикування волосся або до втрати волосся призвело його часте висмикування

Пересадка брів може бути проведена тільки у разі усунення причин їх втрати. Тому що в результаті пересаджене волосся може не прижитись.

Як підготуватися до пересадки брів?

Головне в підготовці до даної процедури – консультація в лікаря-трансплантолога з бездоганним смаком та художнім чуттям, щоб після трансплантації брів Вам не довелося коригувати їх повторно.


Під час консультації з’ясуйте з яких ділянок будуть брати волосся для пересадки та скільки одиниць матеріалу буде міститись в одному графті. Адже після пересадки Ваші брови повинні мати ідеальний вигляд.


Далі за допомогою спеціального пристрою лікар збирає необхідну кількість волосків для формування графту. Така процедура не залишає шрамів та не вплине на загальний зовнішній вигляд Вашої зачіски. Проте, ефективність такого виду трансплантації буде менша.


Також існує менш популярний, але ефективніший варіант: пересадка волосяних фолікулів. Це передбачає забір у пацієнта невеличких фрагментів шкіри з волоссям, які будуть пересаджені на ділянку брів. Мінус такої процедури в тому, що на шкірі голови залишаються шрами. Але для брів найчастіше використовують волосся, пересаджене із завушної ділянки або задньої частини шиї.


Щоб результат пересадки виглядав максимально природньо, необхідно вибирати волоски однакової товщини та довжини. Також хірург враховує кут росту волосся: пересаджені волоски мають рости під тим самим кутом, що й власні брови.


Ознака високої майстерності хірурга – гарний естетичний вигляд брів одразу після операції.