РУСУКР

Клініка пластичної хірургії
“Пласт Арт”

Буковинський центр пластичної та естетичної хірургії

Головна/Трансплантація волосся

Трансплантація волосся

Фолікулярна трансплантація волосся - це хірургічна процедура, під час якої волосся з бокових або тильної сторін голови пересаджуються на ділянки з залисинами. Щоб краще зрозуміти, як відбувається пересадка волосся, розглянемо спочатку анатомічну структуру волосся. Звичайне волосся складається зі стволової частини, яку ми бачимо на поверхні шкіри та волосяного фолікула, який звичайно знаходиться під шкірою. Волосся має тенденцію рости маленькими пучками, які в медицині називаються фолікулярними одиницями (ФО). Проте кожна ФО містить в собі від 1 до 4 волосяних фолікул зрілого волосся, 1-2 волосяних фолікул тонкого пучкового волосся, сальні залози, маленький мускул, нерви та кровоносні судини і оточена групою колагену. Ростуть ФО окремо одна від одної, як незалежні структури і з’являються на поверхні голови у вигляді крихітної групки волосся, яке росте разом. Під час операції ці ж крихітні, генетично не пошкоджені групки волосся (ФО) із задньої частини голови (іншими словами донорської ділянки) пересаджуються у місця облисіння. Фолікулярні одиниці, які булі забрані з донорської ділянки природно не схильні до пошкоджень статевими гормонами, і з моменту пересадки вони продовжують рости протягом усього життя і відтворювати природній вигляд волосяного покрову.


Процедура пересадка волосся проводиться під місцевою анестезією. Пересаджене волосся випадає протягом двох тижнів після процедури і відростає через два-три місяці. Коли оновлене волосся виросло (від 9 до 12 місяців), можна провести наступну процедуру. Кількість процедур, які необхідно буде провести у майбутньому, залежить від ступеню облисіння. В середньому від однієї до трьох сесій.


Після трансплантації лікування не потрібно. Звичайними фізичними навантаженнями можна займатися вже через 5-6 діб після операції.


Отже, фолікулярна трансплантація волосся — процедура безпечна, з гарантованим результатом, що повертає впевненість в собі та покращує якість життя.

 

Трансплантацiя волосся
Трансплантацiя волосся - до операції

до операції

Трансплантацiя волосся - після операції

після операції

Трансплантацiя волосся
Трансплантацiя волосся - до операції

до операції

Трансплантацiя волосся - після операції

після операції

Трансплантацiя волосся
Трансплантацiя волосся - до операції

до операції

Трансплантацiя волосся - після операції

після операції

результати роботи