Клініка пластичної хірургії
“Пласт Арт”

Буковинський центр пластичної та естетичної хірургії

Руслан Гуменный - фотопортрет

Клініка пластичної хірургії Пласт АРТ

Ласкаво просимо в світ пластичної хірургії, в світ краси, досконалості і гармонії!

У числі наших пацієнтів бізнесмени і публічні люди міста Чернівці і не тільки. Задоволеність результатами операцій, в поєднанні з розумною вартістю, приваблює потенційних клієнтів з інших міст - Києва, Одеси, Львова. Прихильність наших клієнтів - це найважливіше підтвердження високого професіоналізму наших фахівців і довіри до Plast ART.

 

Клініка пластичної хірургії - світ краси та гармонії

це в першу чергу Руслан Гуменний - провідний хірург і власник Буковинського Центру пластичної та естетичної хірургії Plast ART. Багаторічний досвід успішної практики в сфері пластичної хірургії, постійне підвищення кваліфікації, індивідуальний підхід до кожного пацієнта, новаторські ідеї, талант і заслужена повага в професійному середовищі дозволили йому завоювати довіру серед постійних клієнтівв.

 

Послуги пластичної хірургії в клініці PlastArt

Інформацію про ліпосакцію, сучасні методи видалення волосся, ринопластику та інші естетичні процедури ми дізнаємося з телевізійних передач і літературних джерел. Клініка пластичної хірургії надає Вам всі ці види діяльності. Переважна частина населення не стикалася з подібними методами усунення зовнішніх дефектів. Збільшення грудей і губ - це фраза, яку кожній людині довелося почути, видалення зморшок на обличчі і усунення післяпологових та вікових змін грудей. Пластична хірургія займається усуненням дефектів людського тіла, що дозволяє стати красивіше. Про якість втручань можна судити по тому, наскільки їхні сліди помітні в людській зовнішності.

 

Які напрямки має пластична хірургія? Клініка пластичної хірургії в Києві, Одесі, Чернівцях та інших регіонах України проводить наступні види втручань:

 • збільшення грудей
 • ринопластика (корекція форм носу)
 • підтяжка грудей
 • підтяжка обличчя (усунення ознак старіння шкіри обличчя)
 • ліпосакція
 • корекція інтимних зон (статевих органів)
 • пластика живота (абдомінопластика)
 • збільшення об`єму губ
 • процедури з пересадки волосся
 • безопераційна підтяжка обличчя
 • лазерна епіляція (видалення волосся за допомогою лазерного випромінювання)

Клініка пластичної хірургії застосовує досить напрямків для того, щоб повернути людині молодість, усунути дефекти і надати краси. В ході розгляду цих понять ви отримаєте детальну характеристику кожного з них. Ви дізнаєтеся, як проводиться збільшення грудей, і які особливості процедур щодо збільшення обсягу губ, зміни форми носу.


Зірки української та зарубіжної естради часто довіряють своє тіло пластичним хірургам. Для проведення процедур в Києві потрібно попередньо записуватися.


Ще донедавна вважалося, що у втручаннях, спрямованих на зміну форми носу - ринопластика, збільшення губ, підтяжку шкіри, потребують тільки зірки телеекрану. Ці судження пояснюються тим, що просте населення не має можливості фінансувати послуги пластичного хірурга. Але з часом ціни на подібні процедури стали доступні для людей різних верств населення. Тому кожна представниця жіночої статі може дозволити собі перетворити зовнішність без збитку для сімейному бюджету.

 

Останні новиниУсі новини

Новости клиники пластической хирургии

Міжнародний спеціалізований майстер-клас

читати далі
Новости клиники пластической хирургии

Одноденний майстер-клас з хірургії молочних залоз та обличчя

читати далі
Новости клиники пластической хирургии

Друга науково-практична програма Visiting Professor Program

читати далі

Останні відгукиУсі відгуки

Оливия

18.07.2018

Мечты сбываются!  И моему счастью нет предела, наконец -то, я стала обладательницей маленького , красивенького носика и все это благодаря золотым рукам моего доктора Гуменного Руслана Николаевича, которому я доверилась с первой минуты нашего общения. Он профессионал своего дела! Хочу  поблагодарить и выразить свое восхищение всей команде клиники "PlastArt", насколько у них всё  организовано и комфортно. Отдельное спасибо Танюше, которая меня сопровождала от нашего знакомства до моей выписки. Девчонки, если Вы хотите подкорректировать свою внешность, то Вам прямая дорога только в Черновцы!
Віта

19.06.2018

3 місяці щастя....пройшло вже три місяці після операції на збільшення грудей і підтяжки. До операції було просто жахливо... тільки пусті мішечки... Руслан Миколайович навіть не знав, як братися за таке... операція була складною, але успішна. Дякую йому за те, що все таки не відмовив і зробив мене повноцінною жінкою!!! Ще раз величезне спасибі за те, що робите людей щасливими!!!!

Ирина

23.04.2018

Моя ринопластика !!!!Хочу поблагодарить весь персонал Plast Art за профессиональную атмосферу в клинике. (Вы как одно целое и это чувствуется ). Профессионализм и ответственность этой команды чувствуется с первого шага и в дальнейшем контакте по отношению их работы. Ну что конкретно меня : огромное спасибо Тане за общение со мной в Instagram и Viber . Я не простой клиент, всегда все интересует до самых простых деталей. Благодарна анестезиологу и ассистентам за отличное выполнение работы ,просто супер !!! Ну и главное , хирург "high level ", просто высший класс, профессионал своего дела на все 100% - Гуменный Руслан . Консультация проходит в соответствии всем этапам : особенности (в данном случае моего носа), в каких отделах будет проводиться операция , компьютерное моделирование ожидаемого результата, реабилитация . Результатом я очень довольна !!! Закрытая ринопластика - очень не простая операция и в Киеве мне предлагали только открытую . После операции у меня не было синяков и опухшего лица , выглядела вообще нормально ,а самочувствие было отличное!!! Также предоставили двухместную палату ,так как я была с мужем. И огромный плюс клиники Plast Art - весь персонал на позитиве !!!! Спасибо за все !!!