Клініка пластичної хірургії
“Пласт Арт”

Буковинський центр пластичної та естетичної хірургії

Головна/Про нас

Про клініку PlastArt

Ласкаво просимо в світ пластичної хірургії, у світ краси, досконалості і гармонії!


У світ клініки Пласт АРТ!


У числі наших пацієнтів бізнесмени і публічні люди міста Чернівці і не тільки. Задоволеність результатами операцій, в поєднанні з розумною вартістю, приваблює потенційних клієнтів з інших міст - Києва, Одеси, Львова. Прихильність наших клієнтів - це найважливіше підтвердження високого професіоналізму наших фахівців і довіри до Plast ART.


Клініка Plast ART - це в першу чергу Руслан Гуменний - провідний хірург і власник Буковинського Центру пластичної та естетичної хірургії Plast ART. Багаторічний досвід успішної практики в сфері пластичної хірургії, постійне підвищення кваліфікації, індивідуальний підхід до кожного пацієнта, новаторські ідеї, талант і заслужена повага в професійному середовищі дозволили йому завоювати довіру серед постійних клієнтів.

 

Якщо Ви ще не є нашим клієнтом, Вам важливо буде дізнатися, чому нам довіряють:

  1. Досвід і кваліфікація фахівців

Наші хірурги мають за плечима більше 10 років успішної практики в сфері пластичної хірургії. Вони систематично підвищують кваліфікацію, проходячи стажування в провідних зарубіжних і вітчизняних клініках.

  1. Новітні методики і технології

Наша клініка використовує тільки передову техніку та методику операційної та безопераційної корекції. Хірурги клініки також володіють деякими авторськими методиками пластичної хірургії (зокрема ринопластика).

  1. Сучасне обладнання та препарати

Співпрацюючи з провідними світовими виробниками, ми використовуємо кращу медичну техніку і тільки передові препарати, імплантати та витратні матеріали.

  1. Високий рівень обслуговування

Індивідуальний підхід до кожного пацієнта, затишна доброзичлива обстановка, привітний медичний персонал.

  1. Розумне співвідношення ціни і якості

Звертаючись до нас, Ви гарантовано отримуєте оптимальне рішення естетичних проблем за їх реальну вартість.

  1. Достовірний прогноз і вражаючий результат

Клініка Plast ART вважає надзвичайно важливим процес передопераційних консультацій, на яких ми отримуємо максимум інформації для прогнозування та моделювання результату.

 

Особливих слів, безумовно, гідна сама клініка, яка знаходиться в окремій будівлі, що надає можливість пацієнту почуватися більш комфортно та ізольовано від інших пацієнтів. Задля досягнення необхідного результату у нас обладнана за найвищими європейськими стандартами окрема операційна, в якій проводяться виключно пластичні операції. Адже ми розуміємо, що лише в умовах підвищеного комфорту, вишуканого інтер’єру та з використанням новітнього обладнання, можливе створення дійсних шедеврів краси.

 

Ще однією з особливостей нашої клініки є те, що кожний пластичний хірург проводить саме свій вид пластичних операцій, що надає можливості зосередитись на підвищенні майстерності в одній області пластичної хірургії та найкращим чином позначається на результатах пластичних операцій. Ми робимо одну річ, але дуже добре. І це надає нашим клієнтам впевненості в тому, що кінцевий результат завжди відповідає бажаному.


Найвищим світовим стандартам відповідає у нас також і післяопераційна реабілітація. Ми розуміємо, що велика частина успіху пластичної операції залежить саме від правильно спланованого відновлювального періоду. Клініка PlastArt знаходиться в тихому, затишному районі Чернівців. Для тих пацієнтів, що приїжджають на власних авто, є можливість залишити машину на нашій стоянці.


Всі ці фактори разом гарантують незмінно чудовий результат в Plast ART. Наша клініка має все необхідне, щоб втілити Вашу мрію в життя. Клініка Plast ART - місцевий лідер сучасної пластичної хірургії, якому ви можете довірити свою красу і здоров'я!

 

Підписуйтесь на Телеграм-канал Руслана Гуменого

Руслан ГуменнийГоловний лікар PlastArtГоловний лікар та засновник
клініки пластичної хірургії
PlastArt в м. Чернівці
Підписуйтесь на Telegram-канал
та зазирніть у світ пластичної
хірургії без прикрас та цензури
Скануйте QR-код

TELEGRAMабо переходьте за посиланням@dr_ruslan_gumennyiТакого контенту ви не побачитев Instagram чи Facebook у інших