Клініка пластичної хірургії
“Пласт Арт”

Буковинський центр пластичної та естетичної хірургії

« назад до переліку

30 травня 2016 о 16:03

Подвійний виграш


Подвійний виграш (цими двома словами можна охарактеризувати процедуру збільшення молочних залоз власним жиром - ліпографтинг, fat grafting).


Представляю власний переклад авторської статті Katherine Stuart, яка була свідком дискусії наживо на Plastic Surgery Channel.


Бесіда трьох ведучих експертів галузі пластичної хірургії присвячена найбільш хвилюючій області – збільшення молочних залоз власним жиром. Dr. Daniel Maman of New York, NY, Dr. Richard Zienowicz of Providence, Rl and Dr. Stafford Broumand of New York, NY використовують власний жировий матеріал для пересадки для реконструкції молочних залоз протягом багатьох років. Водночас, відносно недавно ця процедура набула популярності як естетична операція.

 

«Це одна з найцікавіших речей, яку ми виконуємо», - каже Dr. Richard Zienowicz і описує цю процедуру як «подвійний виграш для жінок». Операція включає в себе ліпосакцію для видалення надлишків жиру з небажаних ділянок таких як черевна стінка, стегна і постановка його в бажані ділянки. Однією з таких є молочні залози, об’єм яких природно збільшується жиром.


Dr. Stafford Broumand погоджується, поділяючи пересадки жиру в груди на три категорії. «Ми можемо використовувати це для реконструкції молочних залоз. Можемо для поєднаних реконструкцій коли ми використовуємо і імплант, і власний жир для згладжування контурів. Або можемо, як самостійний метод збільшення молочних залоз». Але дуже важливим є інформування пацієнта про плюси та мінуси ліпографтингу в молочні залози, щоб очікування були реалістичними. «Не все так просто»,- пояснює Dr. Stafford Broumand. Ця процедура підходить молодим жінкам з гарною якістю шкіри і які вагаються між пересадкою жиру або невеличким імплантом. Dr. Richard Zienowicz поснює, що вони мають бути готові до кількаразового повторення процедури ліпографтингу, натомість «імплант завжди дає більш передбачуваний результат,ніж fat grafting». В той же час завжди будуть пацієнти, які нададуть перевагу ліпографтингу завдяки «подвійному виграшу», коли видаляється жир з небажаних ділянок і переноситься в бажану (молочні залози наразі).

 

Чи є процедура FAT GRAFTING безпечною?


Лікарі одностайні у своєму рішенні – ця процедура є абсолютно безпечною і не викликає онкопереродження.


Dr. Daniel Maman виділяє ще одну категорію використання власного жиру – це пацієнти, які перенесли реконструктивні операції після онкологічних захворювань, а також з вродженими вадами розвитку молочних залоз, такі як тубулярна деформація. Сьогодні пластичний хірург може покращити якість життя цих жінок просто пересадкою власного жиру.


Нові процедури і техніки з’являються постійно, одні себе не виправдовують, а інші - стають обов’язковими в практиці пластичного хірурга. Пересадка власного жиру – куди б його не пересаджували, чи то в груди, чи сідниці, чи, навіть, в обличчя і руки – продовжує вражати великими перспективами і схоже, що стане однією з ключових маніпуляцій, якою повинен володіти успішний пластичний хірург.

 

Руслан ГуменнийГоловний лікар PlastArtГоловний лікар та засновник
клініки пластичної хірургії
PlastArt в м. Чернівці
Підписуйтесь на Telegram-канал
та зазирніть у світ пластичної
хірургії без прикрас та цензури
Скануйте QR-код

TELEGRAMабо переходьте за посиланням@dr_ruslan_gumennyiТакого контенту ви не побачитев Instagram чи Facebook у інших