Клініка пластичної хірургії
“Пласт Арт”

Буковинський центр пластичної та естетичної хірургії

Головна/Безопераційне лікування геморою

Лікування геморою без операції в клініці PlastArt

Геморой - проблема, про яку не прийнято говорити вголос. Причиною захворювання практично у всіх випадках є порушення кровообігу в області малого тазу, які пов'язані з хронічними запорами, вагітністю або пологами. Захворювання призводить до виникнення не тільки фізичного, а й психологічного дискомфорту. На щастя, медицина не стоїть на місці, і пацієнтам клініки PlastArt пропонуються інноваційні методики для усунення неприємних симптомів геморою без хірургічного втручання.


Сучасна проктологія пропонує кілька ефективних процедур, за допомогою яких проводиться лікування геморою без операції практично на будь-якій стадії захворювання. Після діагностики в кожному конкретному випадку лікар підбирає оптимальний варіант лікування.

Основні методи безопераційного лікування геморою

Найчастіше лікування геморою без операції проводиться за допомогою застосування латексних кілець. Латексне лігування вважається досить простою процедурою в проктології , тому методика і знайшла таку популярність в лікуванні такого страшної недуги, як геморой. Крім того, даний метод відрізняється ціновою доступністю.


У чому ж суть процедури? На гемороїдальних вузол проктолог накладає латексне кільце, мета якого - здавлювати живильний сосуд. У кінцевому підсумку відбувається некроз вузла, і він відривається. Варто враховувати й те, що латексне лігування можливо тільки на 1-3 стадії геморою. Реабілітаційний період після процедури проходить без ускладнень, тільки в першу добу можливі деякі больові відчуття і дискомфорт.


Ще одним ефективним методом для лікування геморою є склеротерапія. Процедура виконується таким чином: у гемороїдальних вузол вводиться склерозуючий засіб, і в результаті цього вузол ущільнюється і атрофується. Склеротерапія успішно усуває неприємні відчуття і ознаки геморою на першій і другій стадіях захворювання.


Лікування геморою без операції виконується ще одним методом - інфрачервоною фотокоагуляцією. Дана процедура безболісна, і після її проведення пацієнт відразу ж може повернутися до звичайного ритму життя. Суть процедури полягає в наступному: на гемороїдальних вузол впливають високою температурою, після чого він просто відривається.

Чому слід звертатися саме в PlastArt?

Сучасні методики лікування геморою без операції, які пропонує клініка PlastArt, допоможуть повернути пацієнтові радість життя, позбутися дискомфорту і набути впевненості в собі.


Не забувайте про те, що тільки своєчасне звернення до лікаря - гарантія того, що лікування буде успішним. Самолікування часто призводить до тяжких наслідків, і тоді вже не обійтися без оперативного втручання. Ігнорування симптомів геморою і самолікування небезпечне ще й тим, що можливе виникнення більш небезпечних захворювань заднього проходу. Саме тому не варто відтягувати або соромитися, адже фахівці клініки PlastArt допоможуть назавжди позбутися неприємного захворювання.

Підписуйтесь на Телеграм-канал Руслана Гуменого

Руслан ГуменнийГоловний лікар PlastArtГоловний лікар та засновник
клініки пластичної хірургії
PlastArt в м. Чернівці
Підписуйтесь на Telegram-канал
та зазирніть у світ пластичної
хірургії без прикрас та цензури
Скануйте QR-код

TELEGRAMабо переходьте за посиланням@dr_ruslan_gumennyiТакого контенту ви не побачитев Instagram чи Facebook у інших