Клініка пластичної хірургії
“Пласт Арт”

Буковинський центр пластичної та естетичної хірургії

Головна/3D моделювання

3D-моделювання збільшення грудей

 

 

Клініка Пласт АРТ пропонує Вам скористатися послугами новітньої системи 3D-моделювання – Crisalix.

 

Наші хірурги використовують 3D камеру Crisalix, щоб отримати серію фотографій, які інтерпретуються комп'ютерною програмою, щоб відтворити груди пацієнта на 3D масштабовану модель на екрані. Вперше в історії консультацій з пацієнтами наші хірурги зможуть представити Вам 3D-моделювання того, як Ваші нові молочні залози виглядатимуть після операції, щоб надати найкращий попередній перегляд результатів косметичної хірургії. Ви зможете порівняти, як Ви виглядатимете до та після операції.

 

Відео-презентація за 32 секунди

 

 

Можливості 3D-моделювання

В даний час Crisalix дозволяє нашим пацієнтам побачити попередній вигляд процедури збільшення молочних залоз (за допомогою імплантатів).

 

Як працюють 3D-камери Crisalix?

Хірург просканує Ваше тіло за допомогою iPad з 3D-датчиком і вже за декілька секунд модель Вашого тіла з'явиться в 3D на екрані. Після цього хірург зможе імітувати хірургічні процедури за допомогою фактичних імплантатів, які будуть використовуватись, за допомогою всього лише одного кліка; розміри, форми та розташування можуть бути налаштовані, щоб дати Вам точне відображення кінцевого хірургічного результату на Вашому власному симульованому тілі.

Де доступна послуга Crisalix?

Ця послуга доступна всім пацієнтам у клініці Пластарт у місті Чернівці. В даний час дану послугу в Чернівцях пропонує тільки Руслан Гуменний і його команда.

Записатися на прийом

Щоб замовити консультацію щодо збільшення молочних залоз та 3D-моделювання, зателефонуйте за номером +38 (050) 374-56-66 або надішліть нам електронного листа за адресою: info@plastart.com.ua. Крім того, Ви можете заповнити швидко контактну форму нижче і наш представник зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.

Тепер зв'яжіться з нами для Безкоштовної консультації

Записатись