Клініка пластичної хірургії
“Пласт Арт”

Буковинський центр пластичної та естетичної хірургії

Головна/Зменшення та підтяжка грудей

Підтяжка грудей і зміна або зменшення її форми

Кожна жінка бажає завжди залишатися привабливою і мати бездоганну фігуру. Але під впливом певних обставин і з плином часу деякі частини тіла втрачають пружність і починають провисати. Всі ми знаємо, що одним з головних достоїнств жінки є груди, тому втрата зовнішньої краси молочних залоз стає серйозною проблемою. Повернути еластичність і правильну форму може підтяжка грудей, яку пропонує клініка "PlastArt".

Фактори, що провокують опущення грудей

Існує ряд факторів, які, так чи інакше, позначаються на стані і красі жіночих грудей:

  • гормональні зміни в жіночому організмі;
  • вікові зміни;
  • період вагітності і годування малюка грудьми;
  • втрата еластичності шкіри у зв'язку зі зниженням ваги.

Підтяжка грудей або мастопексія - відмінний спосіб повернути колишню привабливість жіночого бюста. Лікарі радять робити операцію в тих випадках, коли сосок опускається нижче рівня, на якому знаходиться підгрудна складка. Правильний метод корекції може вибрати тільки професійний хірург, який добре вивчить особливості деформації. Іноді потрібно не тільки підтяжка грудей, а й встановлення імплантатів.

Популярні методи мастопексії

Якщо розглядати підтяжку грудей з технічної точки зору, то це видалення надлишків шкіри. Також передбачається встановлення грудей на природну висоту. В результаті контури грудей удосконалюються, роблячи жіночий образ набагато сексуальнішим і притягуючим.


Сьогодні в хірургічній практиці розрізняють три види мастопексії.


Найпопулярнішою операцією вважається підтяжка грудей навколо ареоли. Хірурги рекомендують таку підтяжку жінкам з невеликими грудьми з мінімальним провисанням. У цьому випадку також іноді використовують імплантацію ендопротезів.


При більш серйозних провисаннях рекомендують підтяжку з вертикальним розрізом. Після такої операції залишається невеликий рубець, який за формою нагадує чимось «тенісну ракетку».


У найскладніших випадках, коли спостерігається опущення великих грудей, рекомендується підтяжка з вертикальними і горизонтальними розрізами. Хірурги можуть видалити частину молочної залози для того, щоб надати їй гарної форми і зменшити об’єм. Після такої підтяжки грудей залишається рубець у формі «перевернутої букви Т» або «перевернутого якоря».

Реабілітація після операції

Результат операції буде видно тільки через 12 місяців, оскільки за цей період завершиться процес формування нової позиції і форми грудей. Як правило, ніяких ускладнень не зустрічається, але іноді груди можуть повторно обвисати, а викликається це різким зниженням ваги жінки. Серед ускладнень також іноді зустрічається асиметричність молочних залоз, ареоли і соски можуть втрачати чутливість.


Після підтяжки грудей обов'язково потрібно носити компресійну білизну, яка сприяє зменшенню набряклості і підтримує тканини до моменту повного одужання. Протягом перших тижнів можливе виникнення невеликих болів і синців. Вже через 7 днів деякі пацієнтки можуть повертатися до нормального способу життя, але при цьому вони повинні уникати великих навантажень. Лікарі рекомендують відмовитися приблизно на один місяць від фізичних вправ для того, щоб організм повністю оздоровився.


У клініці "PlastArt" працюють професіонали, які розуміють, наскільки важливо для наших жінок завжди залишатися бажаними і сексуальними.

 

Підписуйтесь на Телеграм-канал Руслана Гуменого

Руслан ГуменнийГоловний лікар PlastArtГоловний лікар та засновник
клініки пластичної хірургії
PlastArt в м. Чернівці
Підписуйтесь на Telegram-канал
та зазирніть у світ пластичної
хірургії без прикрас та цензури
Скануйте QR-код

TELEGRAMабо переходьте за посиланням@dr_ruslan_gumennyiТакого контенту ви не побачитев Instagram чи Facebook у інших