Клініка пластичної хірургії
“Пласт Арт”

Буковинський центр пластичної та естетичної хірургії

Головна/Груди

Збільшення і підтяжка грудей - операції

Збільшення грудей - це кращий вибір для жінок, які з різних міркувань вважають свої груди маленької або незадовільною форми.

 

Хірурги клініки пластичної хірургії PlastArt обговорюють з пацієнтом не тільки бажаний кінцевий результат, а й більш змістовно визначають результат операції. Як немає двох однакових жінок, так не існує імпланта або операції, яка підійде всім жінкам.

 

Спеціаліст пластичної хірургії спочатку проведе обследиваніе ваших грудей, зробить необхідні виміри, пояснить особливості процедури щодо вашого віку, стану шкіри також форми і розміру грудей. Якщо ваш бюст має обвислий вид, вам також можуть рекомендувати провести одночасно підтяжку грудей.

Пластичні операцій корекції форми грудей - види процедур

Операція по збільшенню грудей і підтяжки часто провводятся під загальною анестезією тривалістю приблизно о другій годині. На сьогоднішній день існує цілий набір методів проведення операції.

 

Методи ін'єкції імпланта і місця його розташування безпосередньо залежать від анатомії будови вашого тіла і рекомендацій фахівця. Розріз може бути зроблений в нижній складці грудей, навколо ареоли або в пахви.

 

На сьогоднішній день індустрія імплантів пропонує велику кількість виробників (США, Великобританії, Франції, Німеччини, Іспанії, Росії, Кореї, Китаю і ін ..). Кожен з них відрізняється якістю і вартістю, наявністю довічної гарантії або статистично доведеною кількістю ускладнень.

Руслан ГуменнийГоловний лікар PlastArtГоловний лікар та засновник
клініки пластичної хірургії
PlastArt в м. Чернівці
Підписуйтесь на Telegram-канал
та зазирніть у світ пластичної
хірургії без прикрас та цензури
Скануйте QR-код

TELEGRAMабо переходьте за посиланням@dr_ruslan_gumennyiТакого контенту ви не побачитев Instagram чи Facebook у інших