Клініка пластичної хірургії
“Пласт Арт”

Буковинський центр пластичної та естетичної хірургії

Головна/Корекція статевих органів

Корекція статевих органів у клініці «PlastART»

В очах оточуючих кожен з нас бажає виглядати якомога привабливіше. Красивим має бути не тільки обличчя людини, а й окремі частини тіла, нехай навіть непомітні для оточуючих. Саме тому інтимна хірургія сьогодні є такою популярною.


Корекція статевих органів включає в себе такі напрямки: урологія, хірургія, косметологія і урологія.

Чоловіча інтимна хірургія: методи і результативність

Пластична інтимна хірургія - це один з важливих напрямів, які пропонує клініка «PlastART». Хірурги застосовують величезний арсенал сучасних методів корекції чоловічих статевих органів, вирішуючи, таким чином, самі різні проблеми. Мова йде не тільки про поліпшення естетичних характеристик чоловічих геніталій, але і про лікування ряду хірургічних захворювань.


Найчастіше пацієнти потребують подовження або потовщення статевого члена. Також проводиться пластика вуздечки (при розривах або вкороченні), ендопротезування яєчок, обрізання крайньої плоті, лікування водянки яєчок. Пацієнтам нічого боятися, так як дані процедури досить прості і малотравматичні, а для їх виконання потрібна місцева анестезія. Реабілітаційний період, як правило, проходить добре. Нормальними вважаються незначні больові відчуття і набряк протягом першої доби після операції. Після інтимної корекції не рекомендовано вступати в інтимні відносини протягом двох тижнів.

Жіноча інтимна хірургія: запропоновані процедури та їх результати

У клініці «PlastART» чудово розуміють, наскільки важливо жінці завжди бути бажаною і коханою, а такий недолік як негарний вигляд статевих органів дуже заважає і навіть стає причиною виникнення комплексів.


Існує маса причин, по яких жіночі статеві органи втрачають свою привабливість: старіння організму, невдалі пологи, вроджені патології. Після пологів статеві губи часто втрачають свою симетричність. Для усунення цих неприємних проблем потрібна корекція статевих органів. Подібні дефекти сьогодні найкраще вирішувати шляхом хірургічного втручання.


Корекція жіночих статевих органів вирішить не тільки проблему естетичної привабливості, але і відновить втрачені функції жіночого організму. Багато пацієнток відзначають, що після операції істотно збільшується ерогенна чутливість. Не варто боятися інтимної хірургії, тому що вона практично безболісна, і операції, в залежності від ступеня складності, проводяться під загальною або місцевою анестезією.


У клініці «PlastART» передбачається такі види корекції статевих органів, як пластика статевих губ, підтяжка і пластика клітора, усунення деформацій промежини, відновлення дівочої пліви (або гіменопластика) і звуження піхви.