Клініка пластичної хірургії
“Пласт Арт”

Буковинський центр пластичної та естетичної хірургії

Головна/Блефаропластика

Блефаропластика

Всі ми чули вислів, що очі - це дзеркало душі. Ознаки передчасного старіння такі як темні кола під очима, нависання верхніх та нижніх повік, складки та зморшки роблять вираз обличчя стомленим і старшим.


Підтяжка повік (або блефаропластика) направлена на корекцію мішків під і над очима та дряблості повік. Наявність цих ознак біля очей додає років Вашому обличчю та погіршує вигляд.


Якщо у Вас є ознаки дряблості повік та мішків навколо очей, в Клініці “PlastART” покращать Вашу зовнішність і нададуть молодшого вигляду верхнім, нижнім або одночасно обом повікам задля досягнення бажаного ефекту омолодження обличчя, який відповідає потребам кожного пацієнта. Операція може бути виконана в поєднанні з іншими методиками омолодження обличчя такими як фейсліфт, підтяжка чола, дермоабразією обличчя або Thermage.


Усі види пластики повік та інших омолоджуючих процедур доступні до виконання у ліцензованій клініці “PlastART”. Лікарі клініки виконають тоненькі надрізи вздовж природніх складок Ваших повік, які потім стануть непомітними рубцями. На нижніх повіках операція може бути виконана через транскон’юнктивальний доступ, який зовсім не залишає зовнішніх рубців. Процедура включає в себе видалення надлишків шкіри верхніх і/або нижніх повік, ймовірно з видаленням жирових вип’ячувань і підтяжкою кругового м’язу ока. Зазвичай Ви повернетесь до звичного ритму життя через 7-14 днів.


Більшість пацієнтів повертаються в нормальне життєве русло протягом кількох днів, хоча повне відновлення може зайняти кілька тижнів. Набряк та певний дискомфорт є частиною відновного процесу і можуть бути зменшені шляхом прикладання холодного компресу та певних медикаментів.


Якщо Ви помітили, що дряблі повіки і круги під очима додають Вам років, запитайте лікарів клініки “Plast ART” як блефаропластика може Вам допомогти. Ми переконаємо Вас, показуючи фото пацієнтів до та після операції, творчим та індивідуальним підходом, а можливо запропонуємо нехірургічні методи корекції, які підходять саме Вам.

 

Підписуйтесь на Телеграм-канал Руслана Гуменого

Руслан ГуменнийГоловний лікар PlastArtГоловний лікар та засновник
клініки пластичної хірургії
PlastArt в м. Чернівці
Підписуйтесь на Telegram-канал
та зазирніть у світ пластичної
хірургії без прикрас та цензури
Скануйте QR-код

TELEGRAMабо переходьте за посиланням@dr_ruslan_gumennyiТакого контенту ви не побачитев Instagram чи Facebook у інших