Клініка пластичної хірургії
“Пласт Арт”

Буковинський центр пластичної та естетичної хірургії

Головна/Отопластика

Корекція вушної раковини / Отопластика

Отопластика зазвичай виконується для наближення відстаючої вушної раковини до голови, зменшення її розмірів. Ця операція виконується у віці від 8 років, хоча деякі дорослі пацієнти ідуть на цю операцію задля підвищення самооцінки.


У більшості випадків отопластика залишає по собі непомітний рубець позаду вушної раковини, який з часом зникає. Навіть коли здається, що потрібно виправити тільки одне вухо, хірургічні втручання проводяться на обох вухах для досягнення кращої симетрії вух. Шви зазвичай знімаються чи розсмоктуються впродовж тижня.


Будь-яка фізична активність, що пов’язана з випадковою травмою вушної раковини заборонена впродовж місяця. Більшість дорослих можуть повернутись до трудових обов’язків через 6 днів, а діти повернуться до школи через тиждень, за умови обмеження активності на гральних майданчиках.


Більшість пацієнтів, молоді і старшого віку, стурбовані з приводу результату своєї операції, хоч ніяке оперативне втручання не гарантує абсолютної симетрії (не існує жодної симетричної людини), але хірурги клініки “PlastART” є професіоналами своєї справи і під час консультації Ви можете обговорити всі деталі.

 

Підписуйтесь на Телеграм-канал Руслана Гуменого

Руслан ГуменнийГоловний лікар PlastArtГоловний лікар та засновник
клініки пластичної хірургії
PlastArt в м. Чернівці
Підписуйтесь на Telegram-канал
та зазирніть у світ пластичної
хірургії без прикрас та цензури
Скануйте QR-код

TELEGRAMабо переходьте за посиланням@dr_ruslan_gumennyiТакого контенту ви не побачитев Instagram чи Facebook у інших