Клініка пластичної хірургії
“Пласт Арт”

Буковинський центр пластичної та естетичної хірургії

Головна/Наша команда

Гуменний Руслан Миколайович

 

головний лікар та провідний хірург Буковинського центру пластичної та естетичної хірургії «PlastArt». Спеціалізацію проходив у відомого пластичного хірурга Пшеніснова К.П. (Росія, 2002рік). В 2009 році стажувався у клініці професора P.Heden (Швеція) в напрямку естетичної хірургії молочних залоз,в рамках освітньої програми Natrelle-Academy. Регулярно приймає участь в освітніх програмах,які проводяться в Україні та за кордоном. Руслан Миколайович являється членом ВАПРЕХ (Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних естетичних хірургів) та обласним спеціалістом ГУОЗ в Чернівецькій області з пластичної та естетичної хірургії.


Багаторічний досвід (більше 10 років) успішної практики в сфері пластичної хірургії, постійне підвищення кваліфікації, індивідуальний підхід до кожного пацієнта, новаторські ідеї і заслужена повага в професійному середовищі дозволили йому завоювати довіру постійних клієнтів.


Спеціалізація:

  • збільшення грудей
  • підтяжка грудей
  • пластика живота
  • підтяжка обличчя
  • блефаропластика
  • ринопластика
  • інтимна хірургія
  • безопераційна корекція зовнішності (ін’єкції botox/диспорт, ін’єкції гіалуронової кислоти, плазмоліфтинг, безопераційна підтяжка обличчя нитками)

 

Тимошина Тетяна Миколаївна

 

– адміністратор та лікар – медичний психолог. Працює в Буковинському центрі пластичної та естетичної хірургії з 2012 року.

Колісник Тетяна Миколаївна

 

операційна медична сестра вищої кваліфікаційної категорії Буковинського центру пластичної та естетичної хірургії з 2005 року. Досвід роботи – 26 років.

 

Підписуйтесь на Телеграм-канал Руслана Гуменого

Руслан ГуменнийГоловний лікар PlastArtГоловний лікар та засновник
клініки пластичної хірургії
PlastArt в м. Чернівці
Підписуйтесь на Telegram-канал
та зазирніть у світ пластичної
хірургії без прикрас та цензури
Скануйте QR-код

TELEGRAMабо переходьте за посиланням@dr_ruslan_gumennyiТакого контенту ви не побачитев Instagram чи Facebook у інших