Клініка пластичної хірургії
“Пласт Арт”

Буковинський центр пластичної та естетичної хірургії

Головна/Підтяжка обличчя

Підтяжка обличчя

Щодня ми заглядаємо у відображення дзеркала і намагаємося оцінити свій зовнішній вигляд. Кожна людина, незалежно від статі бажає виглядати якомога привабливіше. Але час летить, і на обличчі поступово починають з'являтися зморшки, і косметика в даному випадку стає безсилою. Саме тому варто зважитися на кардинальні дії, наприклад, на відвідування пластичного хірурга.


Підтяжка обличчя сьогодні вважається найпопулярнішим видом пластичних операцій. Від загального вигляду особи, його форми і виразу залежить те, яке перше враження буде складатися у оточуючих людей. Приваблива зовнішність, гарне обличчя, відпочивший, свіжий вигляд, так чи інакше, мають величезний вплив на нашу долю. В'яла шкіра і глибокі зморшки особи виглядають не тільки не естетично, а й стають причиною виникнення психологічного дискомфорту. Підтяжка обличчя - відмінний і перевірений метод боротьби з ознаками старіння.

У яких випадках потрібна підтяжка обличчя

Перші ознаки старіння можуть з'являтися в будь-якому віці. Вже в 30 років багато хто починає помічати, як з'являються перші зморшки або мішки під очима. На повіках виникає якийсь надлишок жиру, а щоки поступово починають провисати. Після сорока особа втрачає свої контури, і може з'явитися друге підборіддя. За рахунок виникнення зморшок над переніссям і через опущення брів повністю змінюється вираз очей. Подібні проблеми в тій чи іншій мірі хвилюють кожного, і якщо це заважає людині, то є сенс задуматися про відвідини пластичного хірурга. Підтяжка обличчя, або фейсліфт, допоможе позбутися від дискомфорту, і Ви знову зможете відчути себе молодим, залучаючи погляди оточуючих і викликаючи у них справжнє захоплення. У клініці "PlastART" Вам допоможуть не тільки зробити шкіру еластичнішою, а й підняти самооцінку.


Суворих рекомендацій щодо того, коли саме варто робити підтяжку обличчя, не існує, адже кожен випадок хірурги розглядають з індивідуальним підходом. Як правило, найбільше клієнтів серед чоловіків і жінок у віці від 40 років. Всього за одну операцію можна позбутися неприємних «прикмет часу». Зміни найкращим чином позначаться як на іміджі людини, так і на його впевненості в собі.

Як проходить підготовка до операції

Підтяжка обличчя - процес, що вимагає грамотного і детального планування. За одну операцію кожна людина може втратити до 15 років віку, і результат буде радувати протягом довгих років. Хірург обов'язково детально вивчає і оцінює обличчя свого клієнта. Він повинен добре ознайомитися із загальним станом здоров'я, дізнатися чи палить людина і чи не страждає якимись хронічними захворюваннями. Люди, які палять обов'язково повинні певний період часу утримуватися від шкідливої звички. Якщо ігнорувати вимоги лікаря, то процес загоєння затягнеться на тривалий період.


Головним достоїнством операції вважається те, що після неї не залишиться ніяких помітних для оточуючих рубців. Хірурги розкажуть про те, як потрібно буде себе вести в післяопераційний період. Шви зазвичай знімаються через 12-14 днів, а про остаточний результат і успішність операції можна буде говорити приблизно через два місяці.


Багато хто вважає, що результати збережуться ненадовго, і можливі навіть погіршення. Але це далеко не так, і прооперована людина навіть через 10 років буде виглядати краще, ніж могло б бути без підтяжки. Звертайтеся до клініки "PlastART", де завжди піклуються про клієнтів, повертаючи їм молодість і привабливість.

 

Підписуйтесь на Телеграм-канал Руслана Гуменого

Руслан ГуменнийГоловний лікар PlastArtГоловний лікар та засновник
клініки пластичної хірургії
PlastArt в м. Чернівці
Підписуйтесь на Telegram-канал
та зазирніть у світ пластичної
хірургії без прикрас та цензури
Скануйте QR-код

TELEGRAMабо переходьте за посиланням@dr_ruslan_gumennyiТакого контенту ви не побачитев Instagram чи Facebook у інших