Клініка пластичної хірургії
“Пласт Арт”

Буковинський центр пластичної та естетичної хірургії

Головна/Пластика носу

Ринопластика – ціна корекції форми носа

Ринопластика як спосіб вдосконалення зовнішності людини

Образ і привабливість людини безпосередньо залежать від форми носа, тому зміна його обрисів – корекція форми носа – може істотно вплинути на зовнішній вигляд людини. Саме тому ринопластика – одна з найпоширеніших пластичних операцій. У клініці "PlastART" хірурги застосовують індивідуальний підхід до кожного пацієнта, і, в кінцевому підсумку, вибирають оптимальний варіант ринопластики та її ціни. Такий вид пластичної операції, як ринопластика, призначений не тільки для зміни розмірів і форми носа, але і для відновлення дихальної функції.

У яких випадках потрібна корекція форми носа?

Ринопластика носа та корекція його форми, необхідні у тих випадках, коли у людини спостерігається набута або вроджена деформація. Хірурги під час проведення операції працюють як з кістковим, так і з хрящовим відділами носа. Найчастіше лікарі прибирають горбинку, вдосконалюють форму кінчика носу.


Деяким пацієнтам потрібна не тільки ринопластика, але і септопластика - процедура для відновлення нормального носового дихання. Деформації у вигляді викривлення перегородки носа або збільшення носових раковин стають причиною серйозного дискомфорту для людини.

Якою може бути ринопластика?

Традиційно хірурги розділяють ринопластику на два види: відкриту і закриту. Також існує такий термін, як ринопластика «безопераційна».


Відкрита ринопластика ефективна при реконструкції носа після важких травм чи при вроджених вадах, під час якої робляться розрізи, як в порожнині, так і на колоні носа, що призводить до більшої травматизації, подовження реабілітаційного періоду, візуально видимого рубця і важкопередбачуваного результату.


Завдяки професіоналізму пластичних хірургів клініки «PlastArt» закрита ринопластика є самим популярним, а з іншого боку складним видом пластики носа, оскільки всі маніпуляції під час операції виконуються безпосередньо в порожнині носа, за рахунок чого зменшується рівень травматизації, скорочується реабілітаційний період і, що є дуже важливим, зовні жодного рубця.


«Безопераційна» ринопластика виконується при незначних дефектах носа і для неї використовуються самі різні ін'єкції з наповнювачів (найчастіше в основі наповнювача використовується гіалуронова кислота), яку вводять безпосередньо під шкіру в місці дефекту. Але, слід пам’ятати, що дана корекція є не тривалою (до року).

Ринопластика ціна

Операція
Ціна* (y.о.)
Ринопластика
Базова ринопластика
3500
Базова повторна ринопластика
4500-5500
Базова риносептопластика
4500
Базова повторна риносептопластика
5500-6500

Корекція форми носа – підготовка до операції

Перед тим як погодитися на ринопластику, пацієнт повинен ознайомитися з тим, які є обмеження або ризики. Як правило, пацієнти хочуть в цілому зменшити пропорції свого носа, усунути дефекти у вигляді горбинки або кривизни. На консультації хірург оцінює наскільки пропорційно ніс виглядає з іншими рисами обличчя. Також існує можливість спрогнозувати результат за допомогою комп’ютерного моделювання. На цьому етапі лікар вибирає найбільш оптимальний метод ринопластики, повідомляє пацієнтові подальший план дій і розповідає про особливості та етапи операції.

 

Підписуйтесь на Телеграм-канал Руслана Гуменого

Руслан ГуменнийГоловний лікар PlastArtГоловний лікар та засновник
клініки пластичної хірургії
PlastArt в м. Чернівці
Підписуйтесь на Telegram-канал
та зазирніть у світ пластичної
хірургії без прикрас та цензури
Скануйте QR-код

TELEGRAMабо переходьте за посиланням@dr_ruslan_gumennyiТакого контенту ви не побачитев Instagram чи Facebook у інших