Клініка пластичної хірургії
“Пласт Арт”

Буковинський центр пластичної та естетичної хірургії

Головна/Плазмоліфтинг

Плазмоліфтинг - приховані резерви організму для омолодження шкіри

Плазмоліфтинг являє собою інноваційну методику для ефективного омолодження шкіри, яка була розроблена кращими експертами з області естетичної медицини. Дана методика ґрунтується на використанні і стимулюванні тромбоцитів пацієнта. Клінічний ефект від процедури залежить від кількості тромбоцитів, що знаходяться в одиниці об'єму плазми, яка вводиться.

Плазмоліфтинг: принципи впливу

Всім відомо, що тромбоцити не тільки беруть участь у згортанні крові, але і відновлюють природним способом пошкоджені тканини. Плазмоліфтинг вирішує безліч проблем зі шкірою, за рахунок стимулювання клітин. Після процедури нормалізуются обмінні і імунологічні процеси в дермі, а значить, шкіра стає набагато еластичнішою, поліпшується зовнішній вигляд і з'являється загублена з віком пружність. Під час процедури використовується плазма крові пацієнта, в якій немає ніяких інших речовин, що виключає можливість відторгнення організмом. Клітини нашого організму мають все необхідне для швидкого відновлення тканин. Тобто, омолодження здійснюється за рахунок впливу на регенеративну, обмінну та імунну системи організму. Плазмоліфтинг - унікальна можливість досягти молодості шкіри за рахунок природних процесів в організмі і без будь-якого ризику.

Плазмоліфтинг - суть процедури

Процедура плазмоліфтінг за принципом виконання нагадує мезотерапію - у пацієнта береться кров з вени, і відокремлюється від лейкоцитів і еритроцитів. Виходить багата на тромбоцити плазма, яку лікарі просто вводять під шкіру пацієнтові ін'єкційним методом.


Коли в шкіру вводиться плазма з високим вмістом тромбоцитів, вона отримує потужний заряд життєвих сил. Клітини шкіри отримують необхідні вітаміни, вологу і мікроелементи. Плазмоліфтинг - найкраще рішення для регенерації втомленої і збезводненої шкіри. Такий метод омолодження шкіри також сьогодні використовується в медицині при лікуванні випадіння волосся.


Вже через два тижні після першого сеансу помітний результат (підвищення тургору шкіри, нормалізація зволоженості і обмінних процесів шкіри), але щоб підтримати і закріпити результат, потрібно провести 3-4 таких процедури.


У клініці «PlastArt» досвідчені фахівці нададуть Вам можливість переконатися в ефективності даної процедури!

 

Підписуйтесь на Телеграм-канал Руслана Гуменого

Руслан ГуменнийГоловний лікар PlastArtГоловний лікар та засновник
клініки пластичної хірургії
PlastArt в м. Чернівці
Підписуйтесь на Telegram-канал
та зазирніть у світ пластичної
хірургії без прикрас та цензури
Скануйте QR-код

TELEGRAMабо переходьте за посиланням@dr_ruslan_gumennyiТакого контенту ви не побачитев Instagram чи Facebook у інших