Клініка пластичної хірургії
“Пласт Арт”

Буковинський центр пластичної та естетичної хірургії

Головна/Послуги

Послуги клініки пластичної хірургії Пласт АРТ

Пластична хірургія - особлива галузь медицини, яка поєднує великі знання, тонку майстерність та ази психології. Грамотно проведені операції допомагають усунути навіть найскладніші дефекти тіла, при цьому практично не залишають слідів.

Ефект «непомітності» - один з важливих показників професіоналізму лікаря. Клініка пластичної хірургії «Пласт АРТ» запрошує в світ краси, на сторожі якої стоять інноваційні методики, сучасне обладнання, безпечні препарати і талант хірурга. Вже через кілька днів після оперативного втручання людина повертається до звичного життя, при цьому реабілітаційний період постійно контролюється.

Збільшення грудей та інші послуги - з гарантією якості

Біля витоків Буковинського центру пластичної та естетичної хірургії Plast ART - досвідчений фахівець Руслан Гуменний, який любить свою роботу і поважає клієнтів. За його плечима - сотні успішних операцій, в списку клієнтів - публічні люди з різних міст України (Київ, Одеса, та ні.).

Руслан Гуменний постійно підвищує кваліфікацію, вивчає нові методики і грамотно впроваджує їх у практику. Сьогодні, одна з найвідоміших в Україні, клініка «Пласт АРТ» пропонує широкий спектр послуг, що дозволяють стати красивішим, успішнішим, щасливішим. У їх числі - ліпосакція, ринопластика, збільшення грудей.

Послуги - Збільшення грудей Послуги - Ринопластика Послуги - ліпомоделювання сідниць
Послуги - Лазерна епіляція Послуги - точка G (ДЖі)

Підписуйтесь на Телеграм-канал Руслана Гуменого

Руслан ГуменнийГоловний лікар PlastArtГоловний лікар та засновник
клініки пластичної хірургії
PlastArt в м. Чернівці
Підписуйтесь на Telegram-канал
та зазирніть у світ пластичної
хірургії без прикрас та цензури
Скануйте QR-код

TELEGRAMабо переходьте за посиланням@dr_ruslan_gumennyiТакого контенту ви не побачитев Instagram чи Facebook у інших