Клініка пластичної хірургії
“Пласт Арт”

Буковинський центр пластичної та естетичної хірургії

Головна/Лазерна епіляція

Лазерна епіляція: безболісне видалення волосся

Клініка PlastART застосовує передові методики, в багатьох з яких використовується лазер: видалення судинної сітки, лазерне омолодження та ін. Але найпопулярнішою з проведених процедур є лазерна епіляція, беззаперечно визнана самим безпечним і дієвим способом позбавлення від небажаного волосся на шкірі.

 

Ласкаво просимо відвідати нашу нову тематичну сторінку по послузі Лазерна епіляція Чернівці в Медичному центрі "Клініка ПластАрт".

Лазерна епіляція: особливості процедури

Світловий імпульс лазера несе велику кількість енергії, яка моментально нагріває волосся на шкірі. Поглинає тепло і природний пігмент меланін, що міститься в цибулині волосяного фолікула. В результаті цибулина знищується, волосся тоншає і випадає. Лазерна епіляція може проводитися на обличчя і тілі як у жінок, так і чоловіків. На жаль, не піддається впливу лазера сиве і дуже світле волосся - через недостатній вміст в них пігменту. У цьому випадку не допоможе навіть забарвлення волосся перед процедурою, так як цибулина волосяного фолікула все одно не профарбується.

Головна перевага лазерної епіляції

Лазерна епіляція гарантує припинення росту волосся в обробленій зоні, тоді як голінням, вищипуванням і епіляційними кремами вдається отримати лише тимчасовий ефект. Справа в тому, що зруйнована лазером цибулина волосини відновитися не може. Важливо відзначити, що при цьому потужність лазерного імпульсу підбирають таким чином, що сама шкіра залишається цілою і неушкодженою, а процедура проходить безболісно.

Необхідність проведення декількох процедур

На поверхні шкіри ми бачимо лише 20-30% активно зростаючого волосся, інші знаходяться на стадії зародження у волосяних цибулинах. Лазерна епіляція впливає тільки на коріння вже зростаючого волосся. Впливати на «сплячі» фолікули доведеться на повторній процедурі - через кілька тижнів, коли вони перейдуть у стадію зростання.


Кількість процедур визначається індивідуально і залежить від:

  • кольору волосся
  • його структури та товщини
  • гормонального фону пацієнта

Можливість видалення волосся в гормонально залежних зонах, зокрема, на обличчі, визначається гормональним фоном організму. Ускладнення видалення волосся в цьому випадку може стати приводом для відвідин ендокринолога - з метою визначення гормонального статусу.

Лазерна епіляція: протипоказання

Лазер, який використовується для епіляції, має медичний сертифікат, що гарантує повну його безпеку для організму. Але протипоказання для його застосування все таки є. До них відносять періоди вагітності та лактації, а також наявність онкологічних захворювань.

Переваги лазера Candela GentleYAG

Лазер, який використовується в нашій клініці, від американської компанії Candela є найшвидшою і найпотужнішою на сьогоднішній день моделлю. Він забезпечує:

  • необхідну глибину проникнення у внутрішні шари шкіри
  • можливість проведення епіляції на засмаглій шкірі
  • розмір світлової плями імпульсу в 1,8 см
  • можливість обробки ділянки в 254 кв. мм.

Збільшена в порівнянні з лазерами інших виробників площа плями дає можливість значно скоротити час проведення процедури, а запатентована технологія DCD дозволяє проводити епіляцію з ефективним автоматичним знеболенням. Причому ступінь захисту лазер підбирає самостійно, визначаючи рівень вмісту пігменту у волосі. Тому в клініці «PlastART» здійснюються жіночі мрії про гладку оксамитову шкіру навіть в самих важкодоступних місцях тіла.

 

Підписуйтесь на Телеграм-канал Руслана Гуменого

Руслан ГуменнийГоловний лікар PlastArtГоловний лікар та засновник
клініки пластичної хірургії
PlastArt в м. Чернівці
Підписуйтесь на Telegram-канал
та зазирніть у світ пластичної
хірургії без прикрас та цензури
Скануйте QR-код

TELEGRAMабо переходьте за посиланням@dr_ruslan_gumennyiТакого контенту ви не побачитев Instagram чи Facebook у інших