Клініка пластичної хірургії
“Пласт Арт”

Буковинський центр пластичної та естетичної хірургії

Головна/Абдомінопластика

Пластика живота (абдомінопластика)

Про гарне і здорове тілі мріє кожна людина. Професіонали клініки "PlastArt" прекрасно це розуміють, і завжди готові запропонувати свої послуги для корекції фігури, серед яких і пластика живота (абдомінопластика). Збільшення обсягу живота - це проблема не тільки естетичного характеру, адже зайва вага стає причиною збільшення навантажень на хребет, а значить, з часом з'являються неприємні болі в спині. Крім того, з'являється ще одна проблема - застій крові, який, як відомо, має неприємні наслідки у вигляді варикозного розширення вен.

У яких випадках слід робити пластику живота?

Перед пластичним хірургом стоїть одне дуже важливе завдання - створення ідеальних пропорцій живота. Дефекти на стінці живота бувають самими різними, тому кожен випадок розглядається індивідуально. Часто пластика живота необхідна жінкам з післяпологовими змінами м'язів живота, адже після пологів, як правило, слідує сильне схуднення, і з'являється надлишок шкіри. Хірурги вибирають методику залежно від ступеня вираженості дефектів. У клініці "PlastArt" підберуть оптимальний для кожної людини варіант операції, щоб уникнути будь-яких ускладнень.


Після абдомінопластики істотно поліпшується вигляд живота. Хірурги прибирають надлишкові тканини і шкіру, тим самим, підтягуючи м'язи. Сама операція триває не більше 2,5 годин, і за цей час хірурги січуть надлишки шкірного покриву і жирової клітковини під шкірою. Безпосередньо перед початком операції, потрібно провести на шкірі розмітку майбутніх розрізів. Гарний фахівець не тільки знає особливості будови м'яких тканин, але і володіє чудовим почуттям естетики, гармонії і симетрії. Незалежно від того, яким буде розріз, рубець після оперативного втручання залишиться практично непомітним, а розташовуватися він буде в зоні бікіні.

Реабілітація після операції

Як правило, після операції багато пацієнтів відчувають незначні болі, але цей дискомфорт можна швидко зняти лікарськими препаратами. Протягом декількох тижнів живіт буде залишатися набряклим. Необхідно буде затриматися в клініці на кілька діб, залишаючись під наглядом кращих фахівців "PlastArt". Після виписки потрібно буде періодично відвідувати хірурга для детального огляду і перев'язки. Якщо все добре, то шви можна буде зняти вже через 10-14 днів.


Клініка "PlastArt" пропонує результативний і професійний підхід, але до пацієнта також є вимоги, зокрема він повинен уважно ставитися до свого тіла в післяопераційний період, суворо виконуючи всі рекомендації лікарів. Є також одна обов'язкова умова - пацієнт повинен близько двох місяців ходити в компресійній білизні. А ось остаточні результати буде видно тільки через три місяці.


Необхідно також відзначити, що повернення до звичайного ритму життя безпосередньо залежить від того, в якому стані був пацієнт до операції. Якщо людина зважилася на пластику живота і на той момент у нього були натреновані черевні м'язи, то на відновлення буде потрібно набагато менше часу.

Пластика живота - результат у вигляді нової зовнішності

Пацієнти, у яких спостерігалася ослаблена черевна стінка з великою кількістю зайвої шкіри, як правило, отримують чудовий результат. Далі все залежить від самої людини, і якщо вона дотримується правильної дієти і регулярно займається фізичними вправами, то зможе надовго зберегти стабільну вагу і красиву фігуру.

 

Підписуйтесь на Телеграм-канал Руслана Гуменого

Руслан ГуменнийГоловний лікар PlastArtГоловний лікар та засновник
клініки пластичної хірургії
PlastArt в м. Чернівці
Підписуйтесь на Telegram-канал
та зазирніть у світ пластичної
хірургії без прикрас та цензури
Скануйте QR-код

TELEGRAMабо переходьте за посиланням@dr_ruslan_gumennyiТакого контенту ви не побачитев Instagram чи Facebook у інших