Клініка пластичної хірургії
“Пласт Арт”

Буковинський центр пластичної та естетичної хірургії

Головна/Вакуумна ліпосакція та ліподермектомія

Вакуумна ліпосакція та ліподермектомія

Ліпосакція /ліпоскульптура ( вакуумна або ультразвукова) – одна з найбільш поширених на сьогоднішній день процедур в естетичній хірургії. Достеменно доведено, що завдяки відсутності рубців при наявності неймовірних результатів, ліпосакція стала пріоритетним методом видалення жирових відкладень в зоні стегон, сідниць, боків, гомілок, а також на обличчі, шиї та руках. Лікарі клініки PlastArt попереджають, що ліпосакція не є методом схуднення, але є дуже ефективним засобом для видалення надлишків жиру в зонах, які не піддаються зменшенню під час фізичних вправ або дієт. У багатьох пацієнтів це може бути генетичною проблемою.


Найчастішими зонами для цієї операції є живіт, боки, стегна і коліна. В чоловіків також виконується при гінекомастії (збільшених молочних залозах). Ці зони є саме тими, де ліпосакція буде мати вражаючий результат.


На сьогоднішній день в арсеналі пластичного хірурга є кілька методів ліпосакції (вакуумна, лазерна та ультразвукова, а також комбінація цих методик). Вибір методики залежить від задачі, яку ставить перед лікарем пацієнт, від особливостей будови тіла та очікуваного результату.


Ліпосакція зазвичай виконується під легкою загальною анестезією і є операцією ”одного дня”. Ліпосакція є безпечною процедурою з дуже низьким ризиком побічних ефектів. Більшість пацієнтів повертаються до звичного способу життя протягом тижня, а позитивні результати вже будуть помітні через кілька днів, в той час як остаточний результат пацієнт отримає через декілька місяців.

 

Підписуйтесь на Телеграм-канал Руслана Гуменого

Руслан ГуменнийГоловний лікар PlastArtГоловний лікар та засновник
клініки пластичної хірургії
PlastArt в м. Чернівці
Підписуйтесь на Telegram-канал
та зазирніть у світ пластичної
хірургії без прикрас та цензури
Скануйте QR-код

TELEGRAMабо переходьте за посиланням@dr_ruslan_gumennyiТакого контенту ви не побачитев Instagram чи Facebook у інших