Клініка пластичної хірургії
“Пласт Арт”

Буковинський центр пластичної та естетичної хірургії

Головна/Лазерна ліпосакція (Smart Lipo)

Лазерна ліпосакція - безопераційний метод видалення зайвого жиру

Однією з найбільш ефективних сучасних методик для усунення небажаних жирових відкладень є лазерна ліпосакція, яка вже довгі роки користується величезною популярністю в безлічі країн світу. Медики почали використовувати лазер для руйнування жирових клітин ще в далекому 1992 році, а сьогодні методика дуже удосконалилася, і з'явився апарат під назвою SmartLipo. Апарат видає лазерні імпульси, які й руйнують жирові клітини, при цьому навколишні тканини не травмуються. Саме завдяки малій ймовірності отримання травми і хорошій результативності лазерна ліпосакція в наші дні стала настільки популярною.

Лазерна ліпосакція і її відмінності від інших методик

Якщо порівнювати лазерну ліпосакцію з іншими методиками, то можна зробити висновок, що вона є найпростішою. Лазерний ліполіз, на відміну від ультразвукової та звичайної ліпосакції, руйнує жирові відкладення таким чином, що навколишні тканини не ушкоджуються. Лазер апарату SmartLipo здатний прекрасно «запаювати» судини, а значить, спостерігаються мінімальні крововтрати і травматизм. Крім того, пацієнтів не турбують гематоми, а період реабілітації займає мінімальний термін. Також спостерігається ефект підтяжки шкіри, так як процедура стимулює вироблення колагену.


Лазерний ліполіз проводять на сучасному апараті SmartLipo, який є розробкою італійської компанії DEKA. Даний пристрій дозволяє делікатно видаляти жир. Лазерна ліпосакція, яка виконується цим апаратом, виправляє проблемні зони навіть у найскладніших місцях. Після процедури у Вас не буде ні великих щік, ні другого підборіддя, ні некрасивих передпліч, ні обвислості в області колін.

Лазерна ліпосакція - особливості та етапи проведення процедури

Для проведення процедури не потрібно загальної анестезії або госпіталізації. Перед самою процедурою пацієнт повинен прийти в клініку і підготуватися. Йому видається спеціальне одноразова білизна, а далі під місцевою анестезією виконується ліпосакція. Після цього пацієнт знаходиться в клініці приблизно 1,5-2 години. Практично немає ніякого ризику, тобто, ускладнень у вигляді запалень і гематом не буде.


Ліпосакція необхідна для корекції області нижньої щелепи, талії, підборіддя, внутрішньої і зовнішньої частини стегон, області колін і гомілок.

Лазерна ліпосакція - ефективність і тривалість ефекту після процедури

Після процедури жирові клітини розкладаються під впливом лазера, виводячись самостійно з організму, а значить, жировий шар, зменшується. Остаточний результат після процедури буде помітний вже через 2 місяці, і за цей час контури істотно поліпшуються. Необхідно також врахувати і те, що результативність безпосередньо залежить від стану здоров'я і віку пацієнта, адже всім відомо, що молоді люди мають більш еластичну шкіру, яка здатна швидко відновлюватися.


Важливо щоб пацієнт протягом певного періоду після операції дотримувався всіх рекомендацій хірургів. Необхідно стежити за способом життя, харчуванням і станом здоров'я в цілому. Тільки дотримуючись правильного способу життя можна на довгі роки зберегти бездоганну фігуру. Зруйновані після процедури жирові клітини не відновлюються, тому вдосконалені контури тіла залишаються незмінними.


Кожен з нас сьогодні мріє про здорове і прекрасне тіло, а лазерна ліпосакція допоможе досягти бажаного. Звертайтеся до клініки PlastART!

 

Підписуйтесь на Телеграм-канал Руслана Гуменого

Руслан ГуменнийГоловний лікар PlastArtГоловний лікар та засновник
клініки пластичної хірургії
PlastArt в м. Чернівці
Підписуйтесь на Telegram-канал
та зазирніть у світ пластичної
хірургії без прикрас та цензури
Скануйте QR-код

TELEGRAMабо переходьте за посиланням@dr_ruslan_gumennyiТакого контенту ви не побачитев Instagram чи Facebook у інших