Клініка пластичної хірургії
“Пласт Арт”

Буковинський центр пластичної та естетичної хірургії

Руслан Гуменный - фотопортрет

Клініка пластичної хірургії Пласт АРТ

Ласкаво просимо в світ пластичної хірургії, в світ краси, досконалості і гармонії!

У числі наших пацієнтів бізнесмени і публічні люди міста Чернівці і не тільки. Задоволеність результатами операцій, в поєднанні з розумною вартістю, приваблює потенційних клієнтів з інших міст - Києва, Одеси, Львова. Прихильність наших клієнтів - це найважливіше підтвердження високого професіоналізму наших фахівців і довіри до Plast ART.

 

Клініка пластичної хірургії - світ краси та гармонії

це в першу чергу Руслан Гуменний - провідний хірург і власник Буковинського Центру пластичної та естетичної хірургії Plast ART. Багаторічний досвід успішної практики в сфері пластичної хірургії, постійне підвищення кваліфікації, індивідуальний підхід до кожного пацієнта, новаторські ідеї, талант і заслужена повага в професійному середовищі дозволили йому завоювати довіру серед постійних клієнтівв.

 

Послуги пластичної хірургії в клініці PlastArt

Інформацію про ліпосакцію, сучасні методи видалення волосся, ринопластику та інші естетичні процедури ми дізнаємося з телевізійних передач і літературних джерел. Клініка пластичної хірургії надає Вам всі ці види діяльності. Переважна частина населення не стикалася з подібними методами усунення зовнішніх дефектів. Збільшення грудей і губ - це фраза, яку кожній людині довелося почути, видалення зморшок на обличчі і усунення післяпологових та вікових змін грудей. Пластична хірургія займається усуненням дефектів людського тіла, що дозволяє стати красивіше. Про якість втручань можна судити по тому, наскільки їхні сліди помітні в людській зовнішності.

 

Які напрямки має пластична хірургія? Клініка пластичної хірургії в Києві, Одесі, Чернівцях та інших регіонах України проводить наступні види втручань:

 • збільшення грудей
 • ринопластика (корекція форм носу)
 • підтяжка грудей
 • підтяжка обличчя (усунення ознак старіння шкіри обличчя)
 • ліпосакція
 • корекція інтимних зон (статевих органів)
 • пластика живота (абдомінопластика)
 • збільшення об`єму губ
 • процедури з пересадки волосся
 • безопераційна підтяжка обличчя
 • лазерна епіляція (видалення волосся за допомогою лазерного випромінювання)

Клініка пластичної хірургії застосовує досить напрямків для того, щоб повернути людині молодість, усунути дефекти і надати краси. В ході розгляду цих понять ви отримаєте детальну характеристику кожного з них. Ви дізнаєтеся, як проводиться збільшення грудей, і які особливості процедур щодо збільшення обсягу губ, зміни форми носу.


Зірки української та зарубіжної естради часто довіряють своє тіло пластичним хірургам. Для проведення процедур в Києві потрібно попередньо записуватися.


Ще донедавна вважалося, що у втручаннях, спрямованих на зміну форми носу - ринопластика, збільшення губ, підтяжку шкіри, потребують тільки зірки телеекрану. Ці судження пояснюються тим, що просте населення не має можливості фінансувати послуги пластичного хірурга. Але з часом ціни на подібні процедури стали доступні для людей різних верств населення. Тому кожна представниця жіночої статі може дозволити собі перетворити зовнішність без збитку для сімейному бюджету.

 

Останні новиниУсі новини

Новости клиники пластической хирургии

Новинка - найефективніша лазерна система Pixel CO2 FemiLift від Alma Laser

читати далі
Новости клиники пластической хирургии

Міжнародний спеціалізований майстер-клас

читати далі
Новости клиники пластической хирургии

Одноденний майстер-клас з хірургії молочних залоз та обличчя

читати далі

Останні відгукиУсі відгуки

Анжела

23.01.2020

Хочу подякувати клініці «ПластАрт»,прекрасному колективу,а особливо пластичному хірургу Руслану за велику майстерність своєї справи. За чудову атмосферу,яку створює цей колектив,який надихає бути сміливою і дуже гарною!!!
Мария

21.11.2019

Хочу выразить большую благодарность , доктору Руслану , и всему персоналу клиники !:) На протяжении всего времени, размер моей груди не составлял даже и 0, да я, и такое бывает ! Но благодаря чудо врачам PlastArt , моя грудь сейчас имеет безумно красивый второй размер ! Думаю , как и многим , мне было страшно ложиться на операционный стол , особое чувства страха меня охватило уже в назначенный день , когда я ехала в такси в клинику. Не могу сказать что я боялась довериться Руслану , я ехала с другого города , 17 часов на поезде , специально ради него, т.к видела его работы в живую на людях , и слышала только положительные отзывы , ну и конечно же в голове сразу возникла фраза « Кто если не он»)) Вообщем о другой клинике я и думать не могла , но от самого слова «операция» уже жутко становится . И вот наступил же этот день «Х» , захожу я уже в клинику вижу Руслана и его команду , они расположили меня с первых же секунд , и страх начал уходить ) Затем я и оглянуться не успела как уже оказалась с двоечкой:) И вот уже прошло чуть больше месяца, и такие чувства что эта грудь была со мной всю жизнь! Реабилитация прошла достаточно спокойно , никаких особых болевых ощущений не было . Очень рада что обратилась именно в PlastArt! Спасибо вам , за тёплый приём !:)
Tatiana Mikhnieva

16.11.2019

Здравствуйте,как многие женщины я желала преобразить себя, грудь это это один из значительный фактор для женщины, о ней я мечтала и по рекомендации подруги доверилась клинике и доктору Руслану Николаевичу . И мое доверие оправдалось, ровно через месяц после операции, я восторженно смотрела на себя и красивую ,упругую грудь! Комплименты посыпались со всех сторон) Но самое главное период реабилитации прошел без каких-либо осложнений, хотя я приехала из другого города. Спасибо замечательному персоналу за профессиональную работу,уход и терпение к пациентам. Спасибо доктору за золотые руки!