Клініка пластичної хірургії
“Пласт Арт”

Буковинський центр пластичної та естетичної хірургії

Руслан Гуменный - фотопортрет

Клініка пластичної хірургії Пласт АРТ

Ласкаво просимо в світ пластичної хірургії, в світ краси, досконалості і гармонії!

У числі наших пацієнтів бізнесмени і публічні люди міста Чернівці і не тільки. Задоволеність результатами операцій, в поєднанні з розумною вартістю, приваблює потенційних клієнтів з інших міст - Києва, Одеси, Львова. Прихильність наших клієнтів - це найважливіше підтвердження високого професіоналізму наших фахівців і довіри до Plast ART.

 

Клініка пластичної хірургії - світ краси та гармонії

це в першу чергу Руслан Гуменний - провідний хірург і власник Буковинського Центру пластичної та естетичної хірургії Plast ART. Багаторічний досвід успішної практики в сфері пластичної хірургії, постійне підвищення кваліфікації, індивідуальний підхід до кожного пацієнта, новаторські ідеї, талант і заслужена повага в професійному середовищі дозволили йому завоювати довіру серед постійних клієнтівв.

 

Послуги пластичної хірургії в клініці PlastArt

Інформацію про ліпосакцію, сучасні методи видалення волосся, ринопластику та інші естетичні процедури ми дізнаємося з телевізійних передач і літературних джерел. Клініка пластичної хірургії надає Вам всі ці види діяльності. Переважна частина населення не стикалася з подібними методами усунення зовнішніх дефектів. Збільшення грудей і губ - це фраза, яку кожній людині довелося почути, видалення зморшок на обличчі і усунення післяпологових та вікових змін грудей. Пластична хірургія займається усуненням дефектів людського тіла, що дозволяє стати красивіше. Про якість втручань можна судити по тому, наскільки їхні сліди помітні в людській зовнішності.

 

Які напрямки має пластична хірургія? Клініка пластичної хірургії в Києві, Одесі, Чернівцях та інших регіонах України проводить наступні види втручань:

 • збільшення грудей
 • ринопластика (корекція форм носу)
 • підтяжка грудей
 • підтяжка обличчя (усунення ознак старіння шкіри обличчя)
 • ліпосакція
 • корекція інтимних зон (статевих органів)
 • пластика живота (абдомінопластика)
 • збільшення об`єму губ
 • процедури з пересадки волосся
 • безопераційна підтяжка обличчя
 • лазерна епіляція (видалення волосся за допомогою лазерного випромінювання)

Клініка пластичної хірургії застосовує досить напрямків для того, щоб повернути людині молодість, усунути дефекти і надати краси. В ході розгляду цих понять ви отримаєте детальну характеристику кожного з них. Ви дізнаєтеся, як проводиться збільшення грудей, і які особливості процедур щодо збільшення обсягу губ, зміни форми носу.


Зірки української та зарубіжної естради часто довіряють своє тіло пластичним хірургам. Для проведення процедур в Києві потрібно попередньо записуватися.


Ще донедавна вважалося, що у втручаннях, спрямованих на зміну форми носу - ринопластика, збільшення губ, підтяжку шкіри, потребують тільки зірки телеекрану. Ці судження пояснюються тим, що просте населення не має можливості фінансувати послуги пластичного хірурга. Але з часом ціни на подібні процедури стали доступні для людей різних верств населення. Тому кожна представниця жіночої статі може дозволити собі перетворити зовнішність без збитку для сімейному бюджету.

 

Останні новиниУсі новини

Новости клиники пластической хирургии

Новинка - найефективніша лазерна система Pixel CO2 FemiLift від Alma Laser

читати далі
Новости клиники пластической хирургии

Міжнародний спеціалізований майстер-клас

читати далі
Новости клиники пластической хирургии

Одноденний майстер-клас з хірургії молочних залоз та обличчя

читати далі

Останні відгукиУсі відгуки

Вікторія

22.07.2019

Руслан Миколайович- єдиний лікар, до якого я завжди іду з задоволенням і гарним настроєм! Іньєкції ботоксу і філлери завжди дають бажаний результат лише завдяки професіоналізму лікаря. Руслан Миколайович завжди враховує особливості міміки, проблемні ділянки, уважно вислухає побажання пацієнтки, дасть слушну пораду. Я не проживаю у Чернівцях, але до такого лікаря щоразу їду з задоволенням!
Олена

14.03.2019

Коли я вирішила зробити операцію з корекції молочних залоз (адже естетика сильно постраждала внаслідок багатьох років годування грудьми), то обирала с декількох пластичних хірургів, переважно київських. Й дуже вдячна долі, що привела мене до Руслана Гуменного. З першої консультації я відчула беззаперечну довіру й впевненість, що це саме той лікар, який по-перше, зрозумів, що мені потрібно і, по-друге, знає, як цього досягти. З одного боку - було "математичне" моделювання результату операції, непростий вибір типу імпланту, кропітке та скрупульозне узгодження багатьох деталей, а з іншого - легке, невимушене та позитивне спілкування. Я не з Чернівців, проте коли знаходиш свого Лікаря, це все вирішує. На операцію я йшла у повному спокої та з посмішкою. З першого дня тішусь результатом, який отримала. Це саме те, що й сподівалась отримати)) Шановний Руслане Миколайовичу, від щирого серця дякую за Ваш професіоналізм, компетентність, уважне та чуйне ставлення! Ви - кращий!
Natalia

20.02.2019

Около полугода изучала множество статей и форумрм про липофилинг ягодиц , консультировалась не у одного специалиста. В основном все жаловались на тяжелую реабилитацию, отчетность, синяки и болевые ощущения после операции. Да, все это присутствует, но не все так страшно, как некоторые описывают. Самое тяжелое это пережить первую неделю. Потом, кроме отечности , которая начинает по тихоньку сходить , ничего не беспокоит. Нужно запастись терпением и дождаться трех месяцев для оценки результата. Однозначно могу сказать, что оно того стоит. Работой Руслана Гуменный довольна. И не могу не отметить его чувства юмора с которым явно легче настроиться на операцию.