Клініка пластичної хірургії
“Пласт Арт”

Буковинський центр пластичної та естетичної хірургії

Головна/Збільшення губ

Збільшення губ в клініці пластичної хірургії "PlastArt"

У всі часи пухкі губи були символом жіночої сексуальності. Жінки з повними губами завжди притягують погляди і виглядають дуже спокусливо. Сьогодні медицина пропонує дамам збільшення губ, використовуючи ін'єкції або хірургічні методи.

Збільшення губ: види процедур

Сучасна медицина пропонує безпечні методи для корекції або збільшення губ. Найбільшою популярністю користуються ін'єкції філерів, які дають досить гарний результат, і ефект від процедури може протриматися до 10-14 місяців. Варто також враховувати, що тривалість залежить від індивідуальних особливостей організму, особливо від мімічної діяльності. Для довічного ефекту пластичні хірурги рекомендують використовувати власний жир або спеціальні шкірні трансплантати.


Ліпофілінг губ або ін'єкції жиру - це введення в губи жирових клітин, які беруться з інших ділянок тіла. Даний метод вважається самим природним, але він має деякі недоліки. Досить складно визначити, яка кількість жирових клітин, взятих з організму пацієнтки, приживеться. Крім того, клітини можуть розподілятися нерівномірно, і лікар може використати більше жиру, ніж слід.


Не менш популярною процедурою є ін'єкції гіалуронової кислоти. Даний метод дозволяє швидко скоректувати форму і контури губ, і не виникатиме зайвих проблем, як у випадку з ін'єкціями жиру. А стане помітним вже через 48 годин. Неможливо передбачити, як себе будуть вести нововведені «живі» клітини, в той час як молекули препарату завжди діють однаково.

Ін'єкції філерів - особливості процедури

Збільшення губ - процедура, що вимагає максимальної відповідальності і професіоналізму лікаря. Фахівці клініки "PlastArt" підкажуть, яким чином можна додати губам соковитості і чуттєвості. Філери гіалуронової кислоти допоможуть позбутися від асиметрії, і в результаті вийде гарний та привабливий контур губ. Сама процедура введення в губи препарату є практично безболісною. Лікар робить уколи, внаслідок чого губи починають німіти, але під час цього пацієнтка не відчуває ніякого дискомфорту. Лікар підбере щільність, техніку введення і кількість препарату. Результат буде радувати пацієнтку протягом 10-14 місяців. За цей період препарат буде потроху розсмоктуватися, і виводитися з організму жінки.

Ліпофілінг або процедура збільшення губ з використанням жирових клітин організму

Ліпофілінг - відмінний варіант для жінок, які бажають збільшити губи на все життя. Під час процедури лікар бере певну кількість очищеної жирової тканини з області живота або стегон пацієнтки. Ліпофілінг - безпечна процедура, так як вводиться рідна для організму пацієнтки тканина. В результаті обличчя жінки з наповненими губами стане набагато свіжіше та сексуальніше.


Після процедури збільшення губ в клініці "PlastArt" губи будуть виглядати природно, адже лікарі ставляться до своєї роботи, як до мистецтва.

 

Підписуйтесь на Телеграм-канал Руслана Гуменого

Руслан ГуменнийГоловний лікар PlastArtГоловний лікар та засновник
клініки пластичної хірургії
PlastArt в м. Чернівці
Підписуйтесь на Telegram-канал
та зазирніть у світ пластичної
хірургії без прикрас та цензури
Скануйте QR-код

TELEGRAMабо переходьте за посиланням@dr_ruslan_gumennyiТакого контенту ви не побачитев Instagram чи Facebook у інших