Збільшення грудей в клініці “Пласт Арт”

Буковинський центр пластичної та естетичної хірургії

Головна/Збільшення грудей

Збільшення грудей - все що потрібно знати перед операцією


Збільшення грудей - мрієте про красивий бюсті, але не наважуєтеся на операцію? Хочете отримати максимум інформації про процедуру але соромитеся задати питання? Нижче - об'єктивні факти, які допоможуть прийняти правильне рішення.

Збільшення грудей - необхідність чи примха?


З кожним роком охочих збільшити груди або підкоригувати її форму стає більше. Всупереч усталеній думці, патологічне прагнення до досконалості - аж ніяк не основна причина звернення до пластичних хірургів.

У більшості випадків процедура збільшення грудей - один з важливих кроків на шляху до повноцінного життя. Оперативне втручання може знадобитися в багатьох випадках, серед яких:

  • обвисання грудей, поява розтяжок після швидкої втрати ваги;
  • аномальне розвиток грудей внаслідок гормональних збоїв;
  • відсутність молочних залоз після мастектомії.

Грамотно проведена операція по збільшенню грудей в клініці пластичної хірургії покращує зовнішній вигляд жінки і, що важливо, підвищує її самооцінку. Рішення про операцію - за клієнткою, але при цьому обов'язково враховуються стан її здоров'я і психологічний фон.

Підготовка: чи потрібні аналізи перед збільшенням грудей?

Операції по збільшенню грудей обов'язково передує обстеження, яке включає аналізи крові і сечі, ЕКГ, флюорографію. УЗД молочної залози доцільно проводити з 6-ого по 12-ий день менструального циклу. Всі дослідження підкоряються певним правилам, які забезпечують об'єктивність аналізів. В клініку надаються оригінали документів - з усіма необхідними реквізитами, підписами і печатками. Під час попередньої бесіди з лікарем рекомендується задати всі питання щодо операції, наркозу, особливостей імплантів (список краще скласти заздалегідь).

Особливості реабілітації після збільшення грудей

Післяопераційний етап включає ряд заходів: дотримання всіх рекомендацій прискорить і полегшить відновлення. Важлива складова реабілітаційного періоду - носіння компресійного білизни. Зазвичай це потрібно протягом 4 тижнів. Перші кілька днів після операції неминучі больові відчуття в області грудей: зменшити їх допоможуть препарати, призначені лікарем. В цей час не рекомендується займатися домашніми справами. Сон виключно на спині протягом 2 тижнів - обов'язковий пункт реабілітаційного етапу. Ігнорування цього правила може призвести до ускладнень і зміщення імплантів. Прискорити відновлення допоможуть збалансоване харчування, прийом ліків (за призначенням лікаря), прогулянки на свіжому повітрі. Після маммопластики груди стають твердими і більш чутливими, ніж до операції, а розмір часто перевищує потрібний. Це пояснюється закономірними наслідками процедури - набряком і підвищеною чутливістю, які проходять приблизно через півтора місяці. Багато жінок панікують побачивши післяопераційні сліди. Згодом вони стають все більш непомітними, а через рік їх зможе розпізнати лише фахівець.

Чому пластичній хірургії довіряють?

Сотні клінік пластичної хірургії і, на жаль, десятки невдалих операцій - така сувора реальність. Гучні історії про лікарські помилки, в основі яких - непрофесіоналізм і відсутність досвіду, заважають багатьом жінкам вирішити делікатні проблеми. Наша мета - не прагнення до першості, а бажання робити жінок красивими і здоровими. Операції проводять професіонали з великим досвідом роботи, високі результати лікування підтримують інноваційні технології та сучасне обладнання. Кожна вдала операція - це ще одна щаслива жінка. Щоб їх було більше, ми просто добре виконуємо свою роботу ...

 

Останні відгукиУсі відгуки

Анна

01.02.2023

Доброго дня!Велике дякую всім працівникам клініки! Місяць назад зробила першу операцію на яку я довго мріяла,це пластика грудей!Зробили просто чудово,я дуже рада!
Катерина

22.09.2022

Скільки ж років я мріяла та візуалізувала як повинні виглядати мої ідеальні груди та животик, і саме у клініці «PlastArt» реалізувались мої бажання та я тішусь результатом уже як місяць на яву🍒💥🥰❤️‍🔥💃🏼Я щиро хочу висловити величезну вдячність найкращому, найпрофесійнішому, найталановитішому хірургу - Руслану Миколайовичу! Ви Творець мого нового тіла!❤️‍🔥😍👏 якому я радію кожну мить! Настільки толерантний, компетентний, з умінням вислухати всі мої побажання та пояснити усі медичні моменти зрозуміло та докладно стотисяч разів аби результат був успішним🔥І як же без надійної, професійної команди🥰 Для того, щоб підібрати таких кваліфікованих і розумних спеціалістів треба любити людей. Все на високому рівні, дуже привітні щиросердні, ввічливі з почуттям гумору працівники, які створюєть домашню атмосферу затишку, турботи і тепла!Відчувається, що кожен захоплений і любить свою справу і завдяки цьому кожен на своєму місці. Команда клініки PlastArt- наче гармонійний пазл що утворює свій унікальний Всесвіт в якому я відчула себе особливою! Дякую ВАМ за відчуття гармонії у тілі та душі💃🏼🌹❤️
Захарова Любов

29.07.2022

Доброго дня! Надзвичайно приємно вражена обслуговуванням в вашій клініці та високим технічним рівнем сучасного обладнання. Глибоко вдячна за турботливе ставлення ввічливого і уважного персоналу. Окрема щиросердечна подяка Руслану Гуменному - це лікар від Бога, професіонал своєї справи! Буду рекомендувати своїм знайомим. Успіхів та процвітання вам!

Підписуйтесь на Телеграм-канал Руслана Гуменого

Руслан ГуменнийГоловний лікар PlastArtГоловний лікар та засновник
клініки пластичної хірургії
PlastArt в м. Чернівці
Підписуйтесь на Telegram-канал
та зазирніть у світ пластичної
хірургії без прикрас та цензури
Скануйте QR-код

TELEGRAMабо переходьте за посиланням@dr_ruslan_gumennyiТакого контенту ви не побачитев Instagram чи Facebook у інших