Збільшення грудей в клініці “Пласт Арт”

Буковинський центр пластичної та естетичної хірургії

Головна/Збільшення грудей

Збільшення грудей - все що потрібно знати перед операцією


Збільшення грудей - мрієте про красивий бюсті, але не наважуєтеся на операцію? Хочете отримати максимум інформації про процедуру але соромитеся задати питання? Нижче - об'єктивні факти, які допоможуть прийняти правильне рішення.

Збільшення грудей - необхідність чи примха?


З кожним роком охочих збільшити груди або підкоригувати її форму стає більше. Всупереч усталеній думці, патологічне прагнення до досконалості - аж ніяк не основна причина звернення до пластичних хірургів.

У більшості випадків процедура збільшення грудей - один з важливих кроків на шляху до повноцінного життя. Оперативне втручання може знадобитися в багатьох випадках, серед яких:

  • обвисання грудей, поява розтяжок після швидкої втрати ваги;
  • аномальне розвиток грудей внаслідок гормональних збоїв;
  • відсутність молочних залоз після мастектомії.

Грамотно проведена операція по збільшенню грудей в клініці пластичної хірургії покращує зовнішній вигляд жінки і, що важливо, підвищує її самооцінку. Рішення про операцію - за клієнткою, але при цьому обов'язково враховуються стан її здоров'я і психологічний фон.

Підготовка: чи потрібні аналізи перед збільшенням грудей?

Операції по збільшенню грудей обов'язково передує обстеження, яке включає аналізи крові і сечі, ЕКГ, флюорографію. УЗД молочної залози доцільно проводити з 6-ого по 12-ий день менструального циклу. Всі дослідження підкоряються певним правилам, які забезпечують об'єктивність аналізів. В клініку надаються оригінали документів - з усіма необхідними реквізитами, підписами і печатками. Під час попередньої бесіди з лікарем рекомендується задати всі питання щодо операції, наркозу, особливостей імплантів (список краще скласти заздалегідь).

Особливості реабілітації після збільшення грудей

Післяопераційний етап включає ряд заходів: дотримання всіх рекомендацій прискорить і полегшить відновлення. Важлива складова реабілітаційного періоду - носіння компресійного білизни. Зазвичай це потрібно протягом 4 тижнів. Перші кілька днів після операції неминучі больові відчуття в області грудей: зменшити їх допоможуть препарати, призначені лікарем. В цей час не рекомендується займатися домашніми справами. Сон виключно на спині протягом 2 тижнів - обов'язковий пункт реабілітаційного етапу. Ігнорування цього правила може призвести до ускладнень і зміщення імплантів. Прискорити відновлення допоможуть збалансоване харчування, прийом ліків (за призначенням лікаря), прогулянки на свіжому повітрі. Після маммопластики груди стають твердими і більш чутливими, ніж до операції, а розмір часто перевищує потрібний. Це пояснюється закономірними наслідками процедури - набряком і підвищеною чутливістю, які проходять приблизно через півтора місяці. Багато жінок панікують побачивши післяопераційні сліди. Згодом вони стають все більш непомітними, а через рік їх зможе розпізнати лише фахівець.

Чому пластичній хірургії довіряють?

Сотні клінік пластичної хірургії і, на жаль, десятки невдалих операцій - така сувора реальність. Гучні історії про лікарські помилки, в основі яких - непрофесіоналізм і відсутність досвіду, заважають багатьом жінкам вирішити делікатні проблеми. Наша мета - не прагнення до першості, а бажання робити жінок красивими і здоровими. Операції проводять професіонали з великим досвідом роботи, високі результати лікування підтримують інноваційні технології та сучасне обладнання. Кожна вдала операція - це ще одна щаслива жінка. Щоб їх було більше, ми просто добре виконуємо свою роботу ...

 

Останні відгукиУсі відгуки

Светлана

23.08.2020

Хочу выразить самую искреннюю благодарность Руслану и всему очень приятному и заботливому персоналу! Руслан, Вы волшебник!! Моему счастью нет придела!! Я долго ждала этого, и сейчас я радуюсь и горжусь своей идеальной грудью!
Анна

12.07.2020

Полтора года назад сделала грудь в клинике ПластАрт в Черновцах у Руслана Гуменного! Работа выполнена просто идеально, Руслан и администрация клиники всегда были на связи со мной и до сих пор на связи)) Знаю, что могу написать по любому вопросу и мне всегда ответят! Ехала в клинику на поезде 20 часов. Уже после нанесения разметки на грудь меня начало трусить, навернулись слёзы и тогда Руслан сказал, что пока мне не ввели наркоз - я могу передумать и не делать операцию) То есть находясь в шаге от заработка ему было важно, чтоб мое решение было верным) Я всей душою люблю Руслана, администратора Танечку и весь персонал клиники! Когда захочу переделать, то надеюсь попасть только к вам)
Катерина Мартинюк

05.06.2020

Це була моя перша операція. Закрита ринопластика. Чесно..Було страшно. Хоч я сама і медик. Але завдяки Руслану Миколайовичу та всьому персоналу клініки PlastArt я не боюсь робити і наступту якусь іншу операцію, якщо доведеться. Вже пройшло майже 6 місяців. Місяців щастя та впевненості в собі. Від першої консультації до сьогодні я маю повну підтримку та регулярні консультації з лікарем, якщо мені треба.Чому саме цей лікар? Я дуууууже довго збирала та досліджувала інформацію. Я поважаю людей, що хочуть розвиватися та йдуть в ногу з часом та технологіями. З першої консультації я зрозуміла, що це він. Людина, що не стоїть на місці, а лише удосконалює себе. Власне операція. Декілька разів моделювали на компьютері зображення майбутнього носу. Було важко повірити, але такий він і є зараз, а може і краще) Всі назначені доопераційні аналізи перевірялися лікарями декілька разів. В день операції я говорила з лікарем, анестезіологом та персоналом. Кожен мене намагався підтримати та надати максимальну інформацію. Прокинулася я в палаті, жодних головних болей чи нудоти, геть нічого. Наче просто придрімала і прокинулася. Персонал та лікар завжди були поруч. Реабілітація була під контролем лікаря, мені дзвонли чи писали запитатися про мій стан. Та надати поради з полегшення стану. ГОЛОВНЕ - слухатися лікарів і виконуавти всі настанови, тоді все буде добре. Жодних ускладнень у мене не було. Шкодую лише, що не зробила це раніше.Дякую величезне за підтримку, за людяність. Успіхів вам!!!