Збільшення грудей в клініці “Пласт Арт”

Буковинський центр пластичної та естетичної хірургії

Головна/Збільшення грудей

Збільшення грудей - все що потрібно знати перед операцією


Збільшення грудей - мрієте про красивий бюсті, але не наважуєтеся на операцію? Хочете отримати максимум інформації про процедуру але соромитеся задати питання? Нижче - об'єктивні факти, які допоможуть прийняти правильне рішення.

Збільшення грудей - необхідність чи примха?


З кожним роком охочих збільшити груди або підкоригувати її форму стає більше. Всупереч усталеній думці, патологічне прагнення до досконалості - аж ніяк не основна причина звернення до пластичних хірургів.

У більшості випадків процедура збільшення грудей - один з важливих кроків на шляху до повноцінного життя. Оперативне втручання може знадобитися в багатьох випадках, серед яких:

  • обвисання грудей, поява розтяжок після швидкої втрати ваги;
  • втрата форми молочних залоз організму під час вагітності і період годування;
  • аномальне розвиток грудей внаслідок гормональних збоїв;
  • відсутність молочних залоз після мастектомії.

Грамотно проведена операція по збільшенню грудей в клініці пластичної хірургії покращує зовнішній вигляд жінки і, що важливо, підвищує її самооцінку. Рішення про операцію - за клієнткою, але при цьому обов'язково враховуються стан її здоров'я і психологічний фон.

Підготовка: чи потрібні аналізи перед збільшенням грудей?

 
Операції по збільшенню грудей обов'язково передує обстеження, яке включає аналізи крові і сечі, ЕКГ, флюорографію. УЗД молочної залози доцільно проводити з 6-ого по 12-ий день менструального циклу. Всі дослідження підкоряються певним правилам, які забезпечують об'єктивність аналізів. В клініку надаються оригінали документів - з усіма необхідними реквізитами, підписами і печатками. Під час попередньої бесіди з лікарем рекомендується задати всі питання щодо операції, наркозу, особливостей імплантів (список краще скласти заздалегідь).

Особливості реабілітації після збільшення грудей

Післяопераційний етап включає ряд заходів: дотримання всіх рекомендацій прискорить і полегшить відновлення. Важлива складова реабілітаційного періоду - носіння компресійного білизни. Зазвичай це потрібно протягом 4 тижнів. Перші кілька днів після операції неминучі больові відчуття в області грудей: зменшити їх допоможуть препарати, призначені лікарем. В цей час не рекомендується займатися домашніми справами. Сон виключно на спині протягом 2 тижнів - обов'язковий пункт реабілітаційного етапу. Ігнорування цього правила може призвести до ускладнень і зміщення імплантів. Прискорити відновлення допоможуть збалансоване харчування, прийом ліків (за призначенням лікаря), прогулянки на свіжому повітрі. Після маммопластики груди стають твердими і більш чутливими, ніж до операції, а розмір часто перевищує потрібний. Це пояснюється закономірними наслідками процедури - набряком і підвищеною чутливістю, які проходять приблизно через півтора місяці. Багато жінок панікують побачивши післяопераційні сліди. Згодом вони стають все більш непомітними, а через рік їх зможе розпізнати лише фахівець.

Чому пластичній хірургії довіряють?

Сотні клінік пластичної хірургії і, на жаль, десятки невдалих операцій - така сувора реальність. Гучні історії про лікарські помилки, в основі яких - непрофесіоналізм і відсутність досвіду, заважають багатьом жінкам вирішити делікатні проблеми. Наша мета - не прагнення до першості, а бажання робити жінок красивими і здоровими. Операції проводять професіонали з великим досвідом роботи, високі результати лікування підтримують інноваційні технології та сучасне обладнання. Кожна вдала операція - це ще одна щаслива жінка. Щоб їх було більше, ми просто добре виконуємо свою роботу ...

 

Останні відгукиУсі відгуки

Олена

14.03.2019

Коли я вирішила зробити операцію з корекції молочних залоз (адже естетика сильно постраждала внаслідок багатьох років годування грудьми), то обирала с декількох пластичних хірургів, переважно київських. Й дуже вдячна долі, що привела мене до Руслана Гуменного. З першої консультації я відчула беззаперечну довіру й впевненість, що це саме той лікар, який по-перше, зрозумів, що мені потрібно і, по-друге, знає, як цього досягти. З одного боку - було "математичне" моделювання результату операції, непростий вибір типу імпланту, кропітке та скрупульозне узгодження багатьох деталей, а з іншого - легке, невимушене та позитивне спілкування. Я не з Чернівців, проте коли знаходиш свого Лікаря, це все вирішує. На операцію я йшла у повному спокої та з посмішкою. З першого дня тішусь результатом, який отримала. Це саме те, що й сподівалась отримати)) Шановний Руслане Миколайовичу, від щирого серця дякую за Ваш професіоналізм, компетентність, уважне та чуйне ставлення! Ви - кращий!
Natalia

20.02.2019

Около полугода изучала множество статей и форумрм про липофилинг ягодиц , консультировалась не у одного специалиста. В основном все жаловались на тяжелую реабилитацию, отчетность, синяки и болевые ощущения после операции. Да, все это присутствует, но не все так страшно, как некоторые описывают. Самое тяжелое это пережить первую неделю. Потом, кроме отечности , которая начинает по тихоньку сходить , ничего не беспокоит. Нужно запастись терпением и дождаться трех месяцев для оценки результата. Однозначно могу сказать, что оно того стоит. Работой Руслана Гуменный довольна. И не могу не отметить его чувства юмора с которым явно легче настроиться на операцию.
Оливия

18.07.2018

Мечты сбываются!  И моему счастью нет предела, наконец -то, я стала обладательницей маленького , красивенького носика и все это благодаря золотым рукам моего доктора Гуменного Руслана Николаевича, которому я доверилась с первой минуты нашего общения. Он профессионал своего дела! Хочу  поблагодарить и выразить свое восхищение всей команде клиники "PlastArt", насколько у них всё  организовано и комфортно. Отдельное спасибо Танюше, которая меня сопровождала от нашего знакомства до моей выписки. Девчонки, если Вы хотите подкорректировать свою внешность, то Вам прямая дорога только в Черновцы!